Керівництво

narbut
Олександр Нарбут, Президент КІНЕД, Голова Стратегічної ради КІНЕД,
Стратегічний аналітик з питань економічної та енергетичної безпеки та розвитку нафтогазової інфраструктури, фахівець з інвестиційного бізнесу та корпоративного управління. Ініціатор та активний учасник публічної дискусії щодо реформ на конкурентних засадах нафтогазового сектору української енергетики, інтегрованого розвитку енергетичної інфраструктури та реорганізації НАК «Нафтогаз України». Екс радник прем’єр-міністра України (1998-1999 рр.) радник міністра транспорту та зв’язку України(2001-2002 рр.), радник заступника голови Верховної Ради України (2003-2005 рр.).
omelchenko
Володимир Омельченко, Член Стратегічної ради КІНЕД,
Автор більше 50 наукових робіт і публіцистичних видань. Брав участь у розробці та реалізації міжнародних енергетичних проектів і наукових досліджень у міжнародній енергетичній політиці.
1992-1996 – працював на різних посадах в галузі машинобудування;
1997-1998 – головний експерт розділення нафти, газу та нафтопереробної промисловості Міністерства економіки України;
1998-2003 – НАК «Нафтогаз України», відповідальний за галузь транспортування нафти;
2004-2007 – головний консультант Національного інституту проблем міжнародної безпеки Ради національної безпеки і оборони України.
Освіта: Київський політехнічний інститут, інженерно-хімічний факультет (1992)
holicova
Світлана Голікова, Член Стратегічної ради КІНЕД,
Працює в галузі енергетичного консалтингу та транспортного права з 1996 року.
Спеціалізується на питаннях регуляторної політики, енергетичної права та організації роботи енергоринків. Брала участь у роботі над адаптацією українського енергетичного і транспортного законодавства до європейського, законами “Про лектроенергетику”, “Про основи функціонування ринку електроенергії України” і реформуванням електроенергетики. Консультує НКРЕ, Мінпаливенерго, Верховну Раду України.
Закінчила Одеський державний університет. Лауреат Державної премії України.
hacharutyan
Армен Хачатурян, Член Стратегічної ради КІНЕД
кандидат юридичних наук; старший партнер та керівник групи банківського, фінансового права та цінних паперів юридичної фірми «Астерс». Отримав диплом магістра права в школі права Єльського університету (США, 1993), наукову ступінь кандидата юридичних наук (міжнародне приватне право) та диплом за спеціалізацією міжнародне право у Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка (факультет міжнародних відносин та міжнародного права, відповідно 1990 та 1993 р.р.) Випускник Міжнародного інституту права, м. Вашингтон, США (1991). Має значний досвід роботи у сфері банківського, фінансового права, цінних паперів та проектного фінансування, спеціалізується також в таких галузях права як злиття та поглинання, корпоративне право, валютне регулювання, приватизація, реструктуризація, банкрутство та трудове право.
boyarchuk
Дмитро Боярчук, Член Стратегічної ради КІНЕД,