Круглий стіл «Хто та як может захистити права побутових спожівачів малого бізнесу в єнеретіці та ЖКГ?»

Круглий стіл«ХТО ТА ЯК СМОЖЄ ЗАХИСТИТИ ПРАВА ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ТА МАЛОГО БІЗНЕСУ В ЕНЕРГЕТІЦІ ТА ЖКГ?»

Київський інститут енергетичних досліджень KERI запрошує взяти учать у круглому столі «Хто та як зможе захистити права побутових споживачів та малого бізнесу в енергетиці та ЖКГ?», який відбудеться 21 жовтня 2016 року в Українському кризовому медіа центрі за адресою: вул. Хрещатик, 2, Київ, Україна з 9.00 до 15.15.

На Круглому столі будуть презентовані результати дослідження KERI «Оцінка можливості створення інституту енергетичного омбудсмена (адвоката споживача) в України».

До участі у круглому столі запрошені депутати Верховної Ради, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, бізнес омбудсмена, представник Європейській комісії, представник Європейської мережі енергетичних омбудсменів NEON, Директор секретаріату Європейського Енергетичного Співтовариства, провідні вітчизняні та міжнародні  експерти , представники громадських організацій.

На круглому столі будуть обговоренні наступні питання:

  • Чи ефективна комунікація з питань захисту прав побутових споживачів і малого бізнесу між різними сторонами?
  • У яких питаннях беззахисні побутові споживачі і малий бізнес в енергетиці та житлово-комунального господарства в існуючій системі захисту прав?
  • Чи хочуть споживачі бути захищеними і чим вони готові платити за це?
  • Яких ресурсів бракує системі для забезпечення ефективного захисту прав споживачів і малого бізнесу в енергетиці та житлово-комунального господарства?
  • Чи допоможе створення енергетичного омбудсмена поліпшити ефективність і об’єднати зусилля щодо захисту прав побутових споживачів і малого бізнесу в енергетиці та житлово-комунального господарства?
  • Які функції повинен виконувати і які повноваження володіти Проектний Офіс енергетичного омбудсмена?
  • Хто і як зможе заплатити за захист прав побутових споживачів і малого бізнесу в енергетиці та житлово-комунального господарства?
  • Як створювалися та працюють інститути енергетичних омбудсменів в зарубіжних країнах?

Дослідження та круглий стіл здійснюються в рамках Проекту Київського інституту енергетичних досліджень (KERI) за підтримки представництва Фонду Фрідріха Наумана в Україні.

Бажаючим прийняти участь у круглому столі будуть заповнить буд-лазка реєстраційну форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnHJVg-uP_6kA-jTzKZlYeGAJqK0OdrJqpXqPwXSOXavDSdQ/viewform

Реєстрація  учасників почнеться о 8.30

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>